Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

Stockman | Future Science

back

13,58 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
Z konstelacji mollowych chmur wyłania się hipnotyczny rytm, podbity minimalistyczną, ale bardzo dobrą sekwencją, która wybrzmiewa różnymi subharmonizującymi połamańcami. Wyobraźmy sobie współpracę muzyka zapatrzonego w kreatywny sposób na dorobek Szkoły Berlińskiej z programującym rytmy Bobbym Birdem, a już możemy czegoś w miarę konkretnego oczekiwać po Future Science. Przy wykorzystaniu typowo elektronicznego instrumentarium udaje się artyście osiągnąć typowo rockową dynamikę, a album jako zwarta całość brzmi zaskakująco świeżo i fascynująco. Future Science, podobnie jak wcześniej Mining, utwierdzi wymagającego Słuchacza w przekonaniu, iż Stockman to jedna z połyskujących na el-firmamencie wyjątkowo ciekawą barwą gwiazd.
  • Electricity
  • Experiment G438
  • No one at the lab
  • Ambient electronics
  • O K (zero K absolute zero point)
  • Careful with that
  • Liquid fusion
  • Science of music
  • Virtual dreams
  • Outro

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.


Album zaczyna się podobnie dosadnie i transowo, jak legendarne Sequential P. Namlooka i DJ Crissa, wspartych przez Tetsu Inoue. Z konstelacji mollowych chmur wyłania się hipnotyczny rytm, podbity minimalistyczną, ale bardzo dobrą sekwencją, która wybrzmiewa różnymi subharmonizującymi połamańcami. Wyobraźmy sobie współpracę muzyka zapatrzonego w kreatywny sposób na dorobek Szkoły Berlińskiej z programującym rytmy Bobbym Birdem, a już możemy czegoś w miarę konkretnego oczekiwać po Future Science. Stockman doprawdy brawurowo i z niekłamanym wdziękiem łączy niemalże "naiwne", uduchowienie-symbolistyczne wieloakordowe tematy w stylu Jurgena Pluty albo Space Art z nowoczesnymi strukturami rytmicznymi i baterią kosmicznych efektów. Przy wykorzystaniu typowo elektronicznego instrumentarium udaje się artyście osiągnąć typowo rockową dynamikę, a album jako zwarta całość brzmi zaskakująco świeżo i fascynująco. W szóstym utworze czeka na Słuchacza trochę powikłanych progresji melodycznych głównego sekwencyjnego tematu przy niemilknącym prawie że industrialnym podkładzie rytmicznym, a kompozycja kolejna to zaproszenie do królestwa doprawdy oryginalnie serwowanego breakbeatu. Future Science, podobnie jak wcześniej Mining, utwierdzi wymagającego Słuchacza w przekonaniu, iż Stockman to jedna z połyskujących na el-firmamencie wyjątkowo ciekawą barwą gwiazd.

I. W.

Album's tags:

Stockman | Future Science

,

Syngate

,

Stockman

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk