Erik Wollo

Recurrence


87,10 PLNabout 18,53 EURincl. VAT

Erik Wollo | Recurrence

Album's tags: Erik Wollo | Recurrence, Projekt, Erik Wollo, muzyka elektroniczna, ambient, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Vangelis, Jarre, electronic music, Kraftwerk

ARTIST Erik Wollo
LABEL Projekt
NUMBER PRO 380
RECORD DATE 2020
MEDIA 1CD
PACKAGE DIGIPACK 4-STRONY
Product code 008159

Tracklist

Recurrence
The Presence of Future
Oblivion
Clouds Forever
Way of no return [9:15]
Umbra
Dream River 1
Stargazers
Cloud Circles
Chime Rain
Afterprints

Review

Erik Wollo potrafi stworzyć klimat, niezwykłą atmosferę która wciąga od pierwszych sekund, dezintegrując materię ciała. Cząstki łączą się z wibracjami wytwarzanymi przez muzykę, dryfując razem po bezkresach przestrzeni. Udowodnił to na wielu swoich dziełach.

Nie inaczej jest na krążku Recurrence, ze znakomitym ambientowym materiałem. Dream River 1 to ledwo dostrzegalna, lekka i delikatna, niczym piórko unoszące się na wietrze kompozycja. Stargazers zachwyca ciepłem i nostalgicznym brzmieniem gitary akustycznej. Cloud Cirlces brzmi niczym powietrzna podróż wśród kłębiastych, jasnych od promieni słonecznych chmur. Nieco rytmu nadaje Umbra z perkusyjnymi punkciki, pulsującymi arpeggiami i głębokim analogowym basem. Krążek zamyka Afterprints, z pięknymi i mglistymi syntezatorowymi spiralami, którym towarzyszą przestrzenne odgłosy gitary elektrycznej.

Recurrence, uwodzi swoimi emocjami oraz barwnymi krajobrazami. Kolejne spotkania z materiałem odkrywają nowe tajemnice tej muzyki, co tylko skłania słuchacza do wielokrotnego z nią obcowania. 

M.Ś.

Other customers have chosen

Similar albums

Buy Store

Goods in stock

We ship to 1 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.

Napisz do nas