Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

E-tiefengrund | Voltage Session

back

13,58 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
E-tiefengrund to muzyczny projekt za którym stoją Silvia i Michael Kempe. W przypadku albumu Voltage Sessions, obydwoje zdecydowali się na dosyć ryzykowny krok. Nie programowali swoich instrumentów, postanowili za to improwizować. Efektem są cztery utwory, których słucha się z niekłamaną przyjemnością.
  • Early Fluctuations 15'18
  • Energy Bells 18'35
  • Power Station 20'31
  • Synthetic Vitality 16'18

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.

E-tiefengrund muzyczne małżeństwo, jak się okazuje nie tylko na polu artystycznym. Płyta Voltage Sessions, jest dosyć interesującym przykładem wspólnej kumulacji sił. Silvia i Michael Kempe, obydwoje stojący za tym projektem, zrezygnowali z opcji programowania swoich maszyn. Zdecydowali się na bardziej karkołomny krok, improwizacje. To rzadka dziś rzecz w muzyce elektronicznej, jednakże w latach 70-tych dosyć powszechna. Na dobrą sprawę można pokusić się o stwierdzenie iż Voltage Sessions jest swoistym testerem ich sprzętu muzycznego. Jednakże z tego wszystkiego nie wydobywa się bynajmniej jakaś niezrozumiała, muzyczna magma. Płyta Voltage Sessions jawnie odwołuje się do wspomnianej schedy z lat 70-tych, ubiegłego wieku. To wyjątkowo logicznie ułożone kompozycje, które więcej mają wspólnego z elektroniką sekwencyjną, niż z free electronics. Subtelne melodie i zwarte tekstury tworzą osobliwą całość. Voltage Sessions najbliżej osadzona jest w klimatach ala Klaus Schulze. Bardzo udany album, z którym fan muzyki elektronicznej powinien się zapoznać.

R. M.
Album's tags:

E-tiefengrund | Voltage Session

,

Syngate

,

E-tiefengrund

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk