Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

Steve Roach | Live in Tucson: Pinnacle Moments

back

18,38 EUR
incl. VAT
Temporary absence
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
Live In Tucson to koncertowy set Steve'a Roacha nagrany 14 lutego 2015 roku w Solarnym Centrum Galaktycznym w Tucson. Kolejny raz otrzymujemy materiał wpisujący się w ambientalny wszechświat Roacha. Jego rezonansowe brzmienia, każą myśleć o zimnym i dalekim kosmosie.
  • Desert Eternal 17:31
  • Endorphin Dreamtime 8:09
  • Going Gone 20:33
  • Skeleton Passage 13:28
  • Spiral Passage 14:09

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.

Steve Roach na płycie Live In Tucson ponownie udaje się w przestrzeń kosmiczną, a to za sprawą swojej muzyki, jak i miejsca w którym ją wykonywał. Solarne Centrum Galaktyczne w Tucson, wydaje się być stworzone dla tych brzmień. Otrzymaliśmy solidną dawkę kosmicznego ambientu. Roach tworzy te soniczne przestrzenie i wiry, aby oddać potęgę i tajemnice kosmosu. Jego muzyka jawi się znakomitą ścieżką, do tego aby odbyć międzyplanetarną podróż. Muzyka jest tu zatem wehikułem, który wszystkich ciekawskich zaprasza na swój pokład. Zarazem pozwala odbyć też medytacyjną podróż do swojego wnętrza, po to aby zwiedzić a może i odkryć swój wewnętrzny kosmos. Zdawkowe melodie, giną w tym bezforemnym potoku dźwięków, chaos jawi się tu swoistą energią i kołem napędowym całości. Album zdecydowanie bliższy serii Immersion, niż innym dziełom artysty. Ta przestrzeń wciąga w swój bezmiar, wydaje się że na żywo ta muzyka brzmi jeszcze lepiej.

R.M.
Album's tags:

Steve Roach | Live in Tucson: Pinnacle Moments

,

Timeroom Edition

,

Steve Roach

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk