Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

Nik Tyndall | Silvermoon

back

12,38 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
W porównaniu z zamglonymi, odrealnionymi ambientalnymi pejzażami wypełniającymi inne płyty Nika Tyndalla, tutaj mamy orzeźwiającą niczym poranna rosa klarowność. Brak tu zbędnych tonów, nie ma tu dłużyzn ani też niedopowiedzeń: Tyndallowi po raz kolejny udało się opowiedzieć fascynującą historię przy użyciu skromnych, a idealnie dobranych środków wyrazu.
  • Silvermoon 04:35
  • Seagulls 03:50
  • Ravencreek 04:19
  • Morninglight 12:46
  • Red Sea 10:58
  • Tropical Sunset 14:12

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.


W porównaniu z zamglonymi, odrealnionymi ambientalnymi pejzażami wypełniającymi inne płyty Nika Tyndalla, tutaj mamy orzeźwiającą niczym poranna rosa klarowność: muzyka artysty nie straciła na czarodziejskości i eteryczności, za to całkowicie rozwiała się mgła i rozpuścił się mrok; muzyka z Silvermoon jawi nam się w całej okazałości niczym w wiosennym słońcu przychodzącym bezpośrednio po deszczu, pozwalając nacieszyć się wyjątkowo jaskrawymi i świeżymi kolorami. Tyndall umiejętnie łączy nienachalnie egzotyczne aranżacje oraz europejskie akordowe pejzaże w spójny, pastelowy sen, w którym Słuchacz pogrąża się z coraz większą lubością. Brak tu zbędnych tonów, nie ma tu dłużyzn ani też niedopowiedzeń: Tyndallowi po raz kolejny udało się opowiedzieć fascynującą historię przy użyciu skromnych, a idealnie dobranych środków wyrazu. Na największe wyżyny oniryczności dostajemy się na wysokości piątej impresji - by spojrzeć na tytułowe "Czerwone Morze". Hipnotycznego efektu dopełni na koniec trwający prawie kwadrans Tropikalny Zachód Słońca… Polecam.

I. W.

Album's tags:

Nik Tyndall | Silvermoon

,

Sky Records

,

Nik Tyndall

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk