Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

MTA Lab | Synthetica

back

13,58 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
MTA LAB to projekt w którym główną postacią jest Thomas Meier, znany bardziej jako TM Solver. Cała koncepcja wokół której kręci się muzyka z albumu Synthetica opiera się na studyjnych improwizacjach. Tym samym MTA LAB staje się niejako przedłużeniem brzmień, wywodzących się z muzyki elektronicznej lat 70.
  • ATM Resonanz 13:06
  • Scritti Funk 07:58
  • Complexion 07:46
  • Dawn Voices 16:53
  • Synthetica 16:29
  • Ice Dance 10:46

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.

MTA LAB urosło do rangi studyjnego projektu. Poza Thomasem Meierem, dwaj pozostali to Marcel Margis i Andre Danker. Tworząc materiał na album "Synthetica" inspirowali się koncertowymi, improwizowanymi setami czołowych tuzów gatunku, jak chociażby Tangerine Dream. W ich przypadku owa indukcja nastąpiła w obszarze studia. Powstało w ten sposób 6 długich kompozycji, śmiało nawiązujących do owej elektronicznej schedy z lat 70. Miarowe pulsacje sekwencerów, podbite zostały ambientalnymi plamami i rytmicznymi teksturami, które zdają się raczej chybotać w tle, niż uwypuklać. O ile Tangerine Dream lat 70 słynęło z niesamowitych koncertowych setów, na albumie Synthetica ciężko o podobną atmosferę, bowiem to projekt studyjny. Muzyka dla prawdziwych ortodoksów "szkoły berlińskiej", pod grupa dowodzona przez Thomasa Meiera w żaden sposób nawet na centymetr nie wychyla się poza przyjęte ramy stylu.

R.M.
Other customers buying "MTA Lab | Synthetica" have also ordered:

Albums not found.

Album's tags:

MTA Lab | Synthetica

,

Syngate

,

MTA Lab

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk