Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

Magic Dimensions | Space Exploration

back

13,58 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
Kolejny album Magic Dimension, na którym daje upust swym fascynacjom światem science-fiction. Znakomita podróż z Ziemi na Marsa, która praktycznie mogła by się nie kończyć.
  • fall of foreign civilisation 08:40
  • space exploration 09:44
  • landingzone 07:45
  • invasion 06:40
  • nebula 09:50
  • we came in peace 08:11
  • visitors 07:51

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.


Album Space Exploration to ponownie spora dawka elektroniki, która tu ciąży w kierunku ambientowych, syntetycznych pejzaży. Magic Dimension inspiruje się tu nie tylko literaturą Douglasa Adamsa, ale i filmami science fiction. Ta płyta to wyimaginowany obraz przyszłości, w 2146r na Ziemi odbierają sygnał z Marsa, będący świadectwem pobytu tam istot inteligentnych. 4 lata później powstaje tam ultra nowoczesna stacja kosmiczna z 15-osobową załogą. Space Exploration jest praktycznie dziennikiem kolejnych etapów całej tej historii. Utkany z wolnej, pływającej warstwy rytmicznej i syntetycznej, ambientalnej przestrzeni. I faktycznie słuchając tej płyty można się poczuć niczym astronauta wyrzucony w tajemniczą przestrzeń. Elektroniczne efekty skwierczą i migoczą, niczym multum kolorowych kontrolek na nowoczesnym pulpicie. Zaś tajemnicza przestrzeń przypomina wnętrza owej nowoczesnej stacji. A stąd tylko krok w kierunku badania kosmosu. Świetny album pokazujący Beckmanna jako niezłego świrusa na punkcie science fiction. A te fascynacje przekuwa na niesamowicie futurystyczną dawkę ambientu.

R. M.

Album's tags:

Magic Dimensions | Space Exploration

,

MellowJet

,

Magic Dimension

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk