Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

M.O.B.S. | Aus dem Nichts

back

13,58 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
M.O.B.S. to projekt owiany tajemnicą. Ponoć stoi za nim uznany artysta związany z nurtem szkoły berlińskiej. Kto? Nie wiadomo, ale muzyka to czystej wody sekwencyjna elektronika w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.
  • Anfang - Enstehung 20'20
  • Mitte - Leben 21'00
  • Ende - Abschied 21'44

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.

Man Of Berlin School, to właśnie oznacza tajemniczy skrót M.O.B.S. Nie wiadomo czyj to projekt, póki co artysta za nim stojący chce pozostać anonimowy. Ponoć udziela się na szeregu innych projektów tej sceny, jak widać przyszedł czas aby zaprezentować swój. Album Aus Dem Nichts zawiera trzy niezwykle długie utwory, które są owocem sesji na żywo. Tytuł odnosi się do tych wszystkich elementów tworzących porządek rzeczy: narodziny, życie i śmierć. Wszystkie te utwory podporządkowane są temu konceptowi. Zbudowane z sekwencyjnych motywów, nawiązują do schedy "berlin school" z zamierzchłych lat '70. Owe tekstury podskórnie pulsują a ambientowe tła nadają tej muzyce specyficznej przestrzeni. Mrok i światło przenikają się tu wzajemnie, tworząc coś na kształt dźwiękowego yin i yang. Pierwsze 42 egzemplarze tego albumu, zawierają dodatkowe bonusowe nagranie Danach-Zukunft czyli "później-przyszłość". Reszta nakładu powyżej 42 numeru, już niestety nie ma tego bonusa, podobnie jest z cyfrową wersją tego materiału. Zatem kto pierwszy, ten lepszy a warto!

R. M.
Album's tags:

M.O.B.S. | Aus dem Nichts

,

Syngate

,

M.O.B.S.

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk