Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

Lemonchill | Sentant

back

11,62 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
Album Sentant to podróż przez różne rejony współczesnej muzyki elektronicznej. Muzyka klubowo-chilloutowa z elementami bogatych palet dźwięków samplowanych. Miłośnicy muzyki klubowej i nie tylko za sprawą tych futurystycznych dźwięków znajdą wiele nietuzinkowych i frapujących kompozycji.
  • reflections
  • memorabila
  • open rene
  • emotions
  • mantra
  • missing souls
  • dragonfly
  • kanji

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.


Poraz kolejny label Ricochet Dream uracza nas nietuzinkowym wydawnictwem, tym razem jest to Lemonchill. Album Sentant to podróż przez różne rejony współczesnej muzyki elektronicznej. Muzyka klubowo-chilloutowa z elementami bogatych palet dźwięków samplowanych. Miłośnicy muzyki klubowej i nie tylko za sprawą tych futurystycznych dźwięków znajdą wiele nietuzinkowych i frapujących kompozycji. Stylistycznie Lemonchill nie opiera się tylko na utartych wzorcach, przykładem świeżego spojrzenia artysty na nowe brzmienia jest kompozycja Memorabila - znaleźć tu można partie gitary akustycznej, która przebija się przez pulsujące samplowane dżwięki Lemonchill. Utwory są dość monotonne, choć zaskakują pomysłowym wprowadzeniem sekcji rytmicznej. Utwór Open rene, to taki dość monotonny bit, okraszony chillioutowym zgiełkiem.
Muzyka jest tu jakby tłem do filmu s.f, być może te dźwięki ilustrują hermetyczny świat ludzi robotów? Muzyka mechaniczna, zimna i wprowadzająca w specyficzny rodzaj transu. Cechą charakterystyczną tego wydawnictwa jest właśnie monotonny, pulsujący rytm, który działa raczej usypiająco, choć wyjątkiem jest tu dość optymistycznie brzmiący otwór Dragonfly - przyjemne, ciepłe barwy i wielowątkowe, siarczyste solówki klawiszowe Lemonchill, wprowadzają słuchacza w kojące klimaty, które mogą być odskocznią od utartych schematów muzyki elektronicznej i synthpopowej, której pełno jest w komercyjnych rozgłośniach radiowych.

Mariusz Wójcik

Album's tags:

Lemonchill | Sentant

,

Ricochet Dream

,

Lemonchill

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk