Konrad Kucz

Sleepy Music


30,00 PLNabout 6,55 EURincl. VAT

Konrad Kucz | Sleepy Music

Good price

Album's tags: Konrad Kucz | Sleepy Music, Requiem Records, Konrad Kucz, muzyka elektroniczna, ambient, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Vangelis, Jarre, electronic music, Kraftwerk

ARTIST Konrad Kucz
LABEL Requiem Records
NUMBER 73
RECORD DATE 2014
MEDIA 1CD
PACKAGE CARTBOARD SLEEVE
Product code 007480
POPULARITY

Tracklist

Intro 0:34
Lazy Sunset 1 3:50
Lazy Sunset 2 4:01
Sad part 0:59
Delusions 4:21
Rustles 1:38
Night Souls 2:54
Screwer 1:42
Happy dawn 3:26
Lumpy shadow 1:52
Sounds from too of horizon 3:28
Next sad part 2:49
Mozartimento 9:33

Review

Suita Sleepy Music to projekt Konrada Kucza, który jak większość jego produkcji, ze względu na duże spektrum stylistyczno-wyrazowe, jest trudny do sklasyfikowania w obrębie jednego muzycznego gatunku.
Zrealizowany został przy użyciu programu EAST/WEST String&Choir Virtual Instruments, z wykorzystaniem partii wiolonczelowych nagranych przez Mateusza Kwiatkowskiego – współautora utworu Rustles. Proces miksowania i modyfikowania nagranych ścieżek z zastosowaniem programu Logic Studio, dał trudną do określenia strukturę barw, umiejscawiając projekt w obrębie estetyki Feldmanowskiego minimalizmu. Widoczne są również inspiracje i odniesienia do muzyki klasycznej – utwór Mozartimento jest rodzajem wariacji na temat kilku "sennych" taktów z Divertimenta KV 247 Mozarta. Całość, podobnie jak poprzednie produkcje Konrada Kucza, utrzymana jest w łagodnych "sleepy" nastrojach.

press info

Other customers have chosen

Similar albums

Buy Store

Goods in stock

We ship to 1 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.

Napisz do nas