Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

Kevin Braheny, Tim Clark | Rain

back

17,07 EUR
incl. VAT
Last items
We ship to 3 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
Jest to muzyka dla tych, którzy lubią marzyć, przepełniona dzwonkami, barwami celesty, music box-u oraz innymi falującymi dźwięcznymi kolorami. Wielorakie łagodne i ciepłe tony, dźwięczące krople deszczu, pluskająca woda i szumiące drzewa oraz wspaniałe wyczucie harmonii, wyróżniają muzykę z tej płyty.
  • Sun Showers 06'05
  • Tidepool 08'14
  • The Hills of Home 07'18
  • Cloud Riddles 04'32
  • Monsoon 05'06
  • Rainstreet 06'01
  • Mist of memory 03'08
  • Falling Like Tears 09'43
  • Green Umbrella 05'28

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.


Chęć obcowanie z przyrodą to jakby bezwarunkowy odruch prawie każdego z człowieka. Elektroniczne dźwięki wzbogacone specjalnymi procesorami efektów, mają na celu przeniesienie słuchacza, w naturalne miejsce obcowania z istotą własnej natury. Odpowiednio dobrane dźwięczące barwy, układające się harmoniczną melodykę, tworzą aurę sprzyjającą muzycznemu uniesieniu. Jest to muzyka dla tych, którzy lubią marzyć, przepełniona dzwonkami, barwami celesty, music box-u oraz innymi falującymi dźwięcznymi kolorami. Wielorakie łagodne i ciepłe tony, dźwięczące krople deszczu, pluskająca woda i szumiące drzewa oraz wspaniałe wyczucie harmonii, wyróżniają muzykę z tej płyty. Akustyczne potraktowanie muzyki elektronicznej, z dużym naciskiem na wrażenia słuchowe oraz nieograniczone uczucie przestrzeni, w bliskim znaczeniu do otaczającej przyrody. Euforyczna wypowiedź naturalnych zjawisk przy użyciu elektronicznych instrumentów muzycznych. Cisza przed burzą oraz deszcz i szelest traw w lirycznej melodyjnej opowieści, zabarwionej stringowymi przestrzeniami. Zewsząd dobiegające dźwięczące głosy oraz reverbowy charakter przestrzeni muzycznej, składają się na całość przemyślanej i rzetelnie zaaranżowanej muzyki. El-muzyczna ilustracja przyrody, natury schowanej w lesie, na polanie lub łące. Właściwie nie wiem co pisać, czy to co widzę czy to co słyszę ! Jest to w pewnym sensie New Age lecz w pozytywnym tego słowa znaczeniu, wysublimowana sonorystyka o relaksacyjnym charakterze.
Witold Pawlak

Album's tags:

Kevin Braheny, Tim Clark | Rain

,

Hearts of Space

,

Kevin Braheny / Clark

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk