Gert Emmens

A Boy's World


59,84 PLNabout 12,73 EURbrutto

Gert Emmens | A Boy's World

Tagi albumu: Gert Emmens | A Boy's World, Groove Unlimited, Gert Emmens, muzyka elektroniczna, ambient, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Vangelis, Jarre, electronic music, Kraftwerk

ARTIST Gert Emmens
LABEL Groove Unlimited
NUMBER GR-143
RECORD DATE 2007
MEDIA 1CD
PACKAGE JEWELCASE
Kod produktu 005017
POPULARITY

Lista utworów

School's Out [10:40]
Gaming part 1: Battles are Won and Lost [21:26]
Life Around The Sand Castle [9:55]
Gaming part 2: The Quest [20:32]
Adolescant Behaviour [10:48]
Nothing Lasts Forever [5:28]

Opis


Nie powala na niej Emmens niczym nowym i nadzwyczajnym, ale daje się jej słuchać bez specjalnej przykrości. Snuje swoje senne opowieści o dość jednorodnych emocjach w sposób ściśle kontrolowany. Fragmentami takie lekko westernowe pogwizdywanie na syntezatorach a'la John Dyson. Pod koniec muzyka się zresztą lekko rozkręca. Ja to lubię przyznam szczerze. I od czasu do czasu będę do niej wracał. Nadaje się do słuchania wieczorem kiedy zmęczony po pracy nie chcę aby jakakolwiek agresja atakowała moje uszy. Podsumuję tak: lepsza niż Tale Of The Warlock, słabsza niż Darkness Falls. Polecam dla osób mających kłopoty z psychiką, płyta nadaje się do muzykoterapii.
Apogeum swojej formy Gert Emmens osiągnął chyba na Waves of Dream w 2004 roku. Podobała mi się też jego druga płytka Electra z 1999 - taka prosta i "młodzieńcza" w zamyśle. Słychać że go to bawiło. Co do nagrań w duecie - nie są gorsze od solowych, ale Heij w pojedynkę jakoś mnie nie podniecał. Widzę na jego - Emmensa - stronie internetowej, że tych kolaboracji miał w sumie 13 w tym kilka składanek.


Damian "DiKey" Koczkodon www.elmuzyka.za.pl

Inni klienci wybrali

Podobne albumy

Kup Przechowaj

Temporary absence

Wysyłamy do 60 dni
Dostawa w do punktu odbioru już od 12zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska lub Inpost.
Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.

Napisz do nas