Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

Frank Klare | Berlin Sequences

back

13,58 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
Tylko cztery utwory za to odpowiednio długie, odpowiednio brzmiące, odpowiednio sugestywne. Frank Klare, operując na pozór bardzo prostymi środkami, niezwykle zmyślnie potrafi malować dźwiękowe opowieści, tym razem biorąc pod muzyczną lupę Berlin o różnych porach doby (a jak się okaże w ostatnim utworze, odbędziemy także krótką sentymentalną podróż w czasie). Chyba każdy domyśli się, co ma na myśli Frank Klare nadając finałowemu utworowi tytuł Belrin at (Old) Days - i rzeczywiście, mniej tutaj nowoczesnych dodatków (dopiero z czasem pojawią się subtelne, ale jednak już nie z "dawnych dni" beaty), utwór zbudowany jest na pięknie pulsującym ostinacie, przez które przepływają mollowe fale niespiesznie wygasających akordów; tylko tyle i aż tyle, Berlin z dawnych dni analogowej elektroniki sekwencyjnej nadal żyje i ma się dobrze.
  • Berlin in the evening
  • Berlin at night
  • Berlin in the morning
  • Berlin at (old) day(s)

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.


Tylko cztery utwory - za to odpowiednio długie, odpowiednio brzmiące, odpowiednio sugestywne. Frank Klare, operując na pozór bardzo prostymi środkami, niezwykle zmyślnie potrafi malować dźwiękowe opowieści, tym razem biorąc pod muzyczną lupę Berlin o różnych porach doby (a jak się okaże w ostatnim utworze, odbędziemy także krótką sentymentalną podróż w czasie). Żywe, ruchliwe ostinata, niestrudzenie tętniące na tle granatowiejących ścian akordów przespuszczanych przez marznące filtry w Berlin in the Evening, od razu sprawiają, że przed oczami jawi się nam wizerunek wielkiego miasta z lotu ptaka, pulsujący wciąż zmieniającymi się światłami migoczącymi w oknach drapaczy chmur, na czteropasmowych jezdniach i w opuszczonych łbach sygnalizatorów świetlnych. Berlin at Night to utwór zdumiewająco żywy - ale przecież Berlin nie musi być nocą pogrążony we śnie, wprost przeciwnie... Berlin in the Morning przynosi kolejny wachlarz imponujących sekwencji i interesującą, terkotliwą ścieżkę perkusyjną, podczas gdy dalsze plany dopiero nieśmiało rodzą się w kleistej mgle i bladożółtym, wytartym blasku budzącego się dnia. Chyba każdy domyśli się, co ma na myśli Frank Klare nadając finałowemu utworowi tytuł Belrin at (Old) Days - i rzeczywiście, mniej tutaj nowoczesnych dodatków (dopiero z czasem pojawią się subtelne, ale jednak już nie z "dawnych dni" beaty), utwór zbudowany jest na pięknie pulsującym ostinacie, przez które przepływają mollowe fale niespiesznie wygasających akordów; tylko tyle i aż tyle, Berlin z dawnych dni analogowej elektroniki sekwencyjnej nadal żyje i ma się dobrze.

I. W.

Album's tags:

Frank Klare | Berlin Sequences

,

Syngate

,

Frank Klare

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk