Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

E-Tiefengrund | Cathedrals

back

13,58 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
E- Tiefengrund kapitalnie buduje sekwencyjne, syntetyczne pętle odwołujące się wprost do lat 70-tych. Jest to na tyle sugestywne granie, które nie tylko transformuje ową przestrzeń, ale nadaje jej skrajnie syntetyczny wymiar. Znakomita przejażdżka po elektronicznym oceanie dźwięków.
  • Cathedral I 20:18
  • Cathedral II 19:08
  • Cathedral III 22:36
  • Cathedral IV 06:30

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.

E- Tiefengrund jawi się jako wzorcowa formacja grająca klasyczną berlińską elektronikę. Jednak ich pomysł na owe brzmienia jest dosyć ciekawy. W żaden bowiem sposób nie starają się ocieplać tych brzmień, ani koligacić ich z rockowym pazurem. Już okładka przedstawiająca gigantyczne, analogowe moduły imitujące współczesną metropolię, spowitą atmosferycznymi wyładowaniami dają przedsmak tej płyty. Cztery części Cathedrals, rozpięte zostały do postaci monumentalnych bloków, które tchną ową "futurystyczną aurą". Syntetyczne pulsacje, przepięcia, trzaski, sekwencje mile łechcą uszy. Niespiesznie tkane bity, gładką wtapiają się w tę nieco dryfującą całość. W sumie otrzymujemy podobny żywioł do tego, jaki towarzyszył nagraniom Tangerine Dream z ich najlepszego okresu. W przypadku E-Tiefengrund dochodzi ta skrajnie zdehumanizowana dźwiękowa aura, która każe tak mocno wybiegać w przyszłość.

R.M.
Other customers buying "E-Tiefengrund | Cathedrals" have also ordered:
Album's tags:

E-Tiefengrund | Cathedrals

,

Syngate

,

E-tiefengrund

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk