Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

Deep Imagination | Scapes

back

13,58 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
Płyta Scapes sygnowana: Deep Imagination przygotowana została praktycznie tylko przez kompozytora, aranżera, producenta i wykonawcę Thorstena Sudler-Mainz, jedynie w co niektórych fragmentach "z niewielką pomocą przyjaciół" Thorstena Rentscha i Stefana Holleringa. Pochodząca z 2005 roku płyta wydana w barwach SynGate nie powinna rozczarować zagorzałych miłośników tego el-wydawnictwa. Mamy tutaj sporo snującego się ciepłymi, atrakcyjnie rozrzedzonymi obłokami "sekwencyjnego pop-ambientu" oraz sporo poważniejszych nastrojów. Jak większość wykonawców zaliczanych do "berlińskiego" nurtu, tak i Sudler-Mainz pozostaje w swych kompozycjach przede wszystkim "intuicjonistą", ale i nie sposób przeoczyć jego talentu do kreowania swobodnie rozwijających się, czytelnych melodii.
  • Moonscape
  • Timescape
  • Colourscape
  • Mountainscape
  • Fogscape
  • Oceanscape
  • Sunscape
  • Mindscape

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.


Płyta Scapes sygnowana: Deep Imagination przygotowana została praktycznie tylko przez kompozytora, aranżera, producenta i wykonawcę Thorstena Sudler-Mainz, jedynie w co niektórych fragmentach "z niewielką pomocą przyjaciół" Thorstena Rentscha i Stefana Holleringa. Pochodząca z 2005 roku płyta wydana w barwach SynGate nie powinna rozczarować zagorzałych miłośników tego el-wydawnictwa. Mamy tutaj sporo snującego się ciepłymi, atrakcyjnie rozrzedzonymi obłokami "sekwencyjnego pop-ambientu" oraz sporo poważniejszych nastrojów, kojarzących się stylistycznie np. z dokonaniami Aquavoice (szczególnie Cold). Jak większość wykonawców zaliczanych do "berlińskiego" nurtu, tak i Sudler-Mainz pozostaje w swych kompozycjach przede wszystkim "intuicjonistą", ale i nie sposób przeoczyć jego talentu do kreowania swobodnie rozwijających się, czytelnych melodii. Jednym z najbardziej interesujących momentów albumu jest spokojna kompozycja Colourscape, którą wstępnie można by zaszufladkować jako "spotkanie eksperymentującego Jean Michela Jarre'a oraz Kevina Braheny'ego. Album jest solidnie wyprodukowany, cieszy jego pełne, wielopłaszyznowe brzmienie. Kolejna atrakcyjna pozycja w katalogu niestrudzonych propagatorów dobrej (post)berlińskiej elektroniki z SynGate.

I. W.

Album's tags:

Deep Imagination | Scapes

,

Syngate

,

Deep Imagination

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk