Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

David Wright | Sines of Life

back

13,28 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
Płyta Sines Of Life jest unikalnym spojrzeniem na niemal całą karierę Davida Wrighta. Dlaczego unikalnym? Bowiem jest to zbitka nagrań koncertowych i studyjnych. A te pochodzą z rozlicznych tras artysty, jakie odbył po USA i Wielkiej Brytanii.
  • September
  • Cassini
  • Walking with Ghosts
  • Beyond Paradise
  • Just an Illusion
  • Sines of Life
  • State of Bliss
  • 3 am
  • All Good Things

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.


Kto by pomyślał że weteran brytyjskiej elektroniki doczeka się już dwudziestego albumu. Płyta Sines Of Life jest unikalnym spojrzeniem na niemal całą karierę Davida Wrighta. Dlaczego unikalnym? Bowiem jest to zbitka nagrań koncertowych i studyjnych. A te pochodzą z rozlicznych tras artysty, jakie odbył po USA i Wielkiej Brytanii. Nie brak na tym albumie znakomitych gości, a prym wiodą Ian Boddy i Klaus Hoffmann-Hoock. Z nagrań studyjnych mamy raptem cztery „September Day”, finałowy All Good Things, nie wydane nagranie z sesji Code Indigo 3AM i tytułowy Sines Of Life. Pozostałe utwory to już zapisy z koncertów, o tyle wymowne i interesujące iż znacznie różnią się od tego co Wright grywał w studiu. Udział Hoocka i Boddy’ego mocno podnosi temperaturę występów. Hoock lśni tutaj jako osławiony "kosmiczny gitarzysta", zaś Boddy wspomaga swoją wizją elektroniki. Na szczęście ta "pomoc" nie rzutuje w sposób znaczący na sam materiał. Zachowany został ów duch nagrań Wrighta, są zatem jego unikalne melodie jak i rytmiczny trans. Z resztą David Wright udanie balansuje między elektroniką, ambientem i bardziej zwartymi rockowymi konstrukcjami. I mimo iż to kompilacja, udanie pokazuje studyjne i koncertowe zrywy artysty. A ilość materiału "live" przekonuje iż to właśnie występy na różnego rodzaju imprezach są jego żywiołem. I dla tych momentów warto mieć ten album w swoich zbiorach.

R. M.

Album's tags:

David Wright | Sines of Life

,

AD Music

,

David Wright

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk