Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

Craig Padilla, Zero Ohms | When the Earth is Far Away

back

14,02 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
Craig Padilla i Richard Roberts aka Zero Ohms, kontynuują eksperymenty jakie określiły ich wcześniejsze dzieło Beyond The Portal. Już sam tytuł mówi wszystko, Ziemia będąca niezwykle daleko widziana przez pryzmat ambientalnej i ulotnej elektroniki. Doskonała dawka muzyki do dryfowania w przestrzeni.
  • When The Earth Is Far Away
  • Timelessness
  • Strange Storms
  • Blue Distance
  • Dream Travel
  • Terraforming

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.

Craig Padilla i Zero Ohms kapitalnie kontynuują ambientalne poszukiwania, jakie wyznaczyły smak ich wcześniejszego albumu z 2009r, Beyond The Portal. Na płycie When Earth Is Far Away dryfują w jedynie sobie znanym kierunku. Grający na flecie Richard Roberts (Zero Ohms), doskonale stapia się z bezkresną elektroniką Craiga Padilli. Ciepłe brzmienia jego syntezatorów, tworzą istne fosforyzujące barwy które bynajmniej nie zioną chłodem kosmosu. Są raczej odwzorowaniem jego nieskończoności, jak i też próbą zgłębienia jego tajemnic. Ten album jest niczym sonda przemierzająca planetarne układy. Kolejne utwory to dźwiękowe zdjęcia planet, mgławic, meteorytów, czarnych dziur, odległych galaktyk, gwiazd. Niesamowity spokój tych nagrań sprawia iż faktycznie można zapaść w ową "kosmiczną ciszę". Sunąć po bezkresie nieba w nieznane. Tytułowa Ziemia cały czas się oddala, ale za to można dostrzec to, co z jej powierzchni jest niemożliwe do zobaczenia. Craig Padilla i Zero Ohms stworzyli doskonały materiał do grania w planetariach. Świetna space elektronika, która przy każdorazowym odsłuchu nie pozostawi nikogo obojętnym.

R. M.
Album's tags:

Craig Padilla, Zero Ohms | When the Earth is Far Away

,

Lotuspike

,

Craig Padilla

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk