Write us
   


Categories


Graphics
Graphics
Graphics

Newsletter

Store statistics

2196 albums in the store
1721 available in stock
33648 samples of tracks
24653 completed orders
4652 satisfied customers from:
Australia, Belgium, Canada, Chile, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Spain, Greece, Holland, Hungary, Israel, Kazakhstan, Korea, Lithuania, Norway, Italy, USA, Switzerland, Slovakia, Portugal, Russia , Sweden ...


Contact:

phone +48 601 21 00 22

Bouvetoya | Interstellarphonic

back

13,58 EUR
incl. VAT
Only on request
We ship to 30 days
Delivery of the registered letter is available from 6 EUR.
Shipment provide post office.
Bouvetoya na albumie Interstellarphonic podąża w kosmos, ku gwiazdom. Tych 5 nagrań to świetny przykład niezwykle sferycznej, natchnionej wręcz muzyki. Punktem wyjścia są brzmienia bliskie "berlin school", ale ta muzyka zapuszcza się o wiele dalej.
  • The Dawn of the interplanetary Nation 9:38
  • 26 Prosperina 16:08
  • Radio Jupiter 22.2. MHz 12:14
  • The Pillars of Star Creation 15:18
  • Heart of the Magnetar 7:56

To play the samples you need the Flash Player. Download and install.

Bouvetoya to znakomity przykład, jak klasyczne inspiracje można przekładać na dźwiękowy kosmos. Album Interstellarphonic jest dosyć osobliwy. Już okładka z planetą której pierścienie stanowi powierzchnia płyty winylowej. Osobliwe, ale na szczęście na tym się nie kończy. Muzyka zawarta na tym albumie wyrasta z klasycznej szkoły berlińskiej. Mimo tego te nagrania z wolna rozwijają się, tworząc monumentalne suity. Jest w nich wiele z filmowego klimatu, przede wszystkim są to jednak śmiałe inklinacje w kierunku space elektroniki. Ma się nieodparte wrażenie siedzenia w kapsule kosmicznej i przemierzania tejże nieodgadnionej przestrzeni. Te sekwencyjne bloki, łapią jakąś senną, spowolnioną aurę. Sferyczne dźwięki spokojnie płyną przez ową przestrzeń, co i raz ukazując nowe, dźwiękowe niuanse. Są niczym zwolnione filmowe kadry, ale to spowolnienie ma za zadanie ukazać zachwyt na ową "nieskończonością". Płyta Interstellaphonic to kawał wyrafinowanej dźwiękowej sztuki, która sama w sobie jest fascynującą podróżą na rubieże wyobraźni.

R. M.
Album's tags:

Bouvetoya | Interstellarphonic

,

Syngate

,

Bouvetoya

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk